Podpořte nás

Přispějte na účet

Peněžní dar pro nás představuje velkou pomoc. Lesní klub Pramínek můžete podpořit i Vy zasláním jakékoliv finanční částky na účet 2100815580/2010. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte „dar na provoz“. Potvrzení o daru vám na vyžádání zašleme.

Staňte se členem Společenství přátel

Pramínek je obklopen širokou komunitou přátel. Vážíme si toho a pečujeme o ni. Máte-li chuť být Pramínku nablízku, máte možnost stát se se aktivním členem společenství. Stačí vyplnit přihlášku. Více informací se brzy dozvíte zde.

Nakupujte pomocí givt.cz

Nakupujete na internetu? Vaše útrata může podpořit naši organizaci. Nezaplatíte ani korunu navíc. Jak to funguje se brzy dozvíte zde.

Strom přání

Máte něco, co potřebujeme? Chcete nás podpořit materiálně?

Právě poptáváme:

Maringotku v dobrém stavu:)

Sociální fond

Sociální fond vznikl v roce 2015 s cílem podpořit rodiče, kteří se ocitly ve finanční tísni. Jednalo se primárně o samoživitele a nebo rodiny, které znenadání přišly o část příjmů. Z fondu byla zpravidla po dobu jednoho roku placena část školného. Cílem bylo, aby dítě z důvodu složité finanční situace v rodině, nemuselo z Pramínku odcházet. Během několika let pomáhal fond přispívat na školné dětem, které by bez jeho podpory nemohly do Pramínku chodit. V současné době nemá fond dostatek prostředků k naplnění jeho původního smyslu. Chceme jej proto oživit a naplnit finančními prostředky, abychom mohli využívat. Jako první vlašťovky ve formě finančních prostředků  putuje do fondu část peněz z proběhlých workshopů – dramatický, hudební a vlněný. Děkujeme.  

Číslo účtu pro Sociální fond je 2100815580/2010.

Děkujeme!