Lesní klub Pramínek

Podpořte nás

Přispějte na účet

Peněžní dar pro nás představuje velkou pomoc. Lesní klub Pramínek můžete podpořit i Vy zasláním jakékoliv finanční částky na účet 2100815580/2010. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte “dar pro Pramínek”. Potvrzení o daru Vám na vyžádání zašleme. 

Staňte se členem Společenství přátel

Pramínek je obklopen širokou komunitou přátel. Vážíme si toho a pečujeme o ni. Pokud Vám naše práce dává smysl a chcete finančně podpořit naše úsilí, staňte se aktivním členem Společenství. Stačí vyplnit přihlášku.
Více informací o společenství zde →.

Strom přání

Máte něco, co potřebujeme? Chcete nás podpořit materiálně?

Právě poptáváme:

⋅ hranoly cca 5 x 12 cm

⋅ stavební prkna nebo palubky cca 50 m²

⋅ dřevěnou plovoucí podlahu 40 m²

Sociální fond

Sociální fond vznikl v roce 2015 s cílem podpořit rodiče, kteří se ocitly ve finanční tísni. Jednalo se primárně o samoživitele a nebo rodiny, které znenadání přišly o část příjmů. Z fondu byla zpravidla po dobu jednoho roku placena část školného. Cílem bylo, aby dítě z důvodu složité finanční situace v rodině, nemuselo z Pramínku odcházet. Během několika let pomáhal fond přispívat na školné dětem, které by bez jeho podpory nemohly do Pramínku chodit. V současné době nemá fond dostatek prostředků k naplnění jeho původního smyslu. Chceme jej proto oživit a naplnit finančními prostředky, abychom mohli využívat. Jako první vlašťovky ve formě finančních prostředků  putuje do fondu část peněz z proběhlých workshopů – dramatický, hudební a vlněný. Děkujeme.  

Číslo účtu pro Sociální fond je 2100815580/2010.

Děkujeme!